Kāzu Organizēšana

Kāzu organizēšana

 

Kāzu organizēšana  ir pasākums kura laikā mums jābūt uz viena viļņa, tā lai rastos īpašā dzirksts un kāzu diena izdotos izcila Katra detaļa ir svarīga. Mēs augstu novērtējam  Jūsu uzticēšanos mums un saprotam cik šis notikums ir svarīgs Jaunajam pārim

 

kāzu organizēšana

Kāzu organizēšana ir ļoti laikietilpīgs process.  Es taču pati varu organizēt kāzas. Protams, ka Tu vari un Tev tas arī lieliski izdosies. Pašu organizētās kāzās slēpjas kas maģisks, taču dažbrīd tas viss liekas kā viens liels mudžeklis un liels stress.  Un ja šis stress ir šobrīd nevajadzīgs. Tad mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Jums. Kāzu organizēšana ir viens liels kamols.  Ir jāprot tas šķetināt pamazām un bez lielas steigas, lai viss organizēšanas darbos noritētu gludi. Kopā ar Jauno pāri tiksimies ar muzikantiem, fotogrāfiem. Kopā aplūkosim ielūgumu papīrus un lentītes. Būsim Jūsu atbalsts.  

 Tiksimies pie kafijas tases, ja vēlies arī pie šampānieša glāzes, skatīsimies  iedvesmu bildes un video, lai saprastu, kas ir tās lietas kas Jums kā pārim ir svarīgas šajā dienā. Dažiem pāriem svarīgs ir labs foto, mūzika un ēdiens. Dažiem- labs laiks, vieta un dzērieni. Un citiem- tikai laba mīlestība. Un mēs to visu arī saprotam un cenšamies nedaudz sajust Jūsu mīlestību, lai būtu uz viena viļņa kopā ar Jums. 

Šai dienai nav jābūt perfektai, tai nav jābūt pinterestīgai – tai ir jābūt Jūsu īpašajai dienai. Dienai ,kad kļūstat par Vīru un Sievu. 

Satiec mūs te 

Lasi par netradicionālām ceremonijas vietām te