Kāzu dekorēšana 

Ko Tev nozīmē dekorācijas? Kas ir kāzu dekorācijas un vai man tās ir vajadzīgas? 

Reizēm šo jautājumu dzirdam no līgavaiņiem, taču varam teikt pavisam droši- tas ir normāls jautājums! Pati kāzu diena ir viens no svarīgājajiem mirkļiem Jūsu dzīvē, tāpēc ir tikai normāli izvēlēties tikai sev mīļas, tīkamies lietas un aktivitātes. Kāzu dienai būtu jābūt bez liekām reizem, bet ar patiesiem un mīlestības pilniem mirkļiem. Tas kādā vidē pavadām šo dienu arī ir būtiski. 

Dekorācijas

mums, kā kāzu dekorātoriem, dekorācijas ir visa pamats. Tas veido dienas kopējo tēlu. Ejot pa aili baznīcā vai ienākot svinību zālē tas ir viens no pirmajiem ko pamana kāzu viesi .To pamanīs arī Jaunais pāris, taču nedaudz savādāk. Kāzu dienā Jūs tversiet kopēju sajūtas mirkli, nedomājot vai šīs ir tās vāzītes kuras es tiešām gribēju. Nē, Jūs būsiet mīlestības eiforijā!  Kāzu dekorācijas sevī ietver daudzas pozīcijas un  tas ir vairāku dienu darbs.  Kopā ar Jauno pāri rūpīgi izvēlamies kāzu kopējo krāsu gammu, noskaņu. Ja Jaunais pāris vēlas piedalīties kāzu dekorāciju izvēlē, tad mēs ar lielāko prieku sadarbojamies un ļaujam Jums piedalīties šajā kāzu dekorēšanas procesā. Taču, ja vēlēsieties vairāk baudīt kopējo sajūtu, tad mēs ļausimies Jūsu vadlīnijām un veidosim Jūsu stāstu dekorācijās. Šajos mirkļos, kad dekorātoram tiek dota nedaudz lielāka iztēles telpa, top paši skaistākie kāzu dekori. 

Mums ļoti patīk strādāt ar vienkāršām un dabiskām lietām, ļaut ziedam doties viņa virzienā un palīdzēt tam izcelties uz citu ziedu fona. Esam par vienkāršību un mīlestību. Kā arī, uzskatām ka tāpat kā ar kāzu vadītāju, vedējiem vai kāzu organizatoriem, mums ir jābūt kopīgai sajūtai. Mums ir jābūt uz viena sajūtu viļņa. 

Kā zināt kādas dekorācijas es gribu?

Noteikti par to nav jādomā uzreiz sīkumos. Pirmais būtu jāsaprot kādas kāzas Jūs vēlaties. Tās var būt klusas un mierīgas, skaļas un pompozas. Tās var būt košas vai askētiskas. Tad noteikti jāņem palīgā interneta palīdzība meklējot kāzu stilus.  Kā piemēram KĀZU STILI . Kad nedaudz apjausts kā vēlaties savas kāzas, tad var domāt par kāzu krāsām. Kāpēc tās ir būtiskas un vai tiešām ir nepieciešams pieturēties pie noteiktām krāsām. Mūsuprāt, ja tas ir būtiski, taču to nevajadzētu uztvert ļoti skrupulozi. Ir jābūt pamata krāsām, kas ies kopā ar Jūsu izvēlēto kāzu kleitas toni, izskatīsies lieliski ar līgavaiņa uzvalku. Tad ir daudz vieglāk piemeklēt ziedus, dekorus.  Iedvesmu kāzu krāsu paletēm vari noķert TE