Meistarklases

Meistarklases un radošās darbnīcas 

Meistarklases un radošās darbnīcas  ir lielisks veids kā padarīt pasākumu spilgtāku. Svētki būs izdevušies un katrs ciemiņš mājās dosies -ar savu pagatavoto dāvanu.  Pašu lietas sveces, ziepes, skrubji, svētku vainagi un mutē kūstošas trifeles

Mūsu meistarklases  un radošās darbnīcas ir bijušas daudzos pasākumos. Vairākus gadus esam kopā ar Māmiņu klubu, piedāvājot Ziemassvētku radošās darbnīcas bērniem. Bērni izklaidējas un iepazīst daudz jaunas un foršas lietas, piemēram, kā pagatavot dāvanas saviem vecākiem un draugiem. 

 Daudzus gadus piedāvājam aktīvas un foršas meistarklases bērniem Forum Cinema Bērnu rītos , kā arī jau trešo gadu sagaidām svētkus kopā ar Rehabilitācijas centru Poga, kā arī daudzos citos svētkos.   Ziemassvētku radošajās darbnīcās dodamies kā jautrie rūķi no Rūķu ciema! Ak cik Rūķiem ir jautri . Radošajās darbnīcās kopā ar rūķiem iemācīsies pagatavot dāvanas sev un saviem mīļajam. Tā kā Vecītim ir ļoti daudz darba, Rūķīši sirsnīgā gaisotnē palīdzēs izdalīt dāvanas. Lai skaisti svētki! 

Priecāsimies svinēt svētkus kopā ar radošajām darbnīcām ! 

Pieaugušajiem Ziemassvētku meistarklasēs piedāvājam skaisti noformētas meistarklases, kuras iekļausies Jūsu svētku tematikā. Svētku ballē noteikti būs nepieciešams kāds mirklis, kad viesiem piecelties no bagātīgi klātajiem svētku galdiem – meistarklase būs lielisks veids kā noturēt viesus izklaidētus.  Viesiem būs sagatavots skaists galds, viss darbnīcai nepieciešamais un iepakojums, lai sagatavotās lietas varētu ērti paņemt mājās vai uzreiz dāvināt saviem mīļajiem.  Galdus dekorējam tā, lai tie iekļautos Jūsu pasākuma tematikā. 

Tā kā šobrīd aktuāla ir būšana mazās kompānijās, tad piedāvājam meistarklases arī mazam cilvēku skaitam, nodrošinot visus nepieciešamos piesardzības noteikumus. Darbnīcas būs lielisks laika pavadīšanas veids, kamēr gaidāt vakariņas vai kamēr viesi atpūšas starp pasākuma daļām. 

Individuālas meistarklases 

Ja esat izplānojuši gatavot dāvanas saviem kāzu viesiem paši, tad mēs noteikti varam satikties un palīdzēt sarūpēt visas nepieciešamās lietas Jūsu dāvanu darbnīcai. Kopā lietas sveces ar Jūsu personalizētām uzlīmēm, skaisti iepakotas būs vislabākais ko Jūsu kāzu viesis būs saņēmis.  Sveces, starpcitu, ir lieliska dāvana, tā noderēs rudens, ziemas vakariem un liks vēl ilgi atminēties par Jūsu skaisto kāzu dienu 

 

Piesaki savu radošo darbnīcu | meistarklasi!

Svinēsim svētkus kopā!