Veikals

Radošie dāvanu komplekti

Radošais dāvanu komplekts

Mēs viennozīmīgi neesam pārdevēji un necenšamies konkurēt ar sveču lietpratējiem, bet sveces, ķermeņa skrubji, spēles un pasākumu dekorēšana – tā ir mūsu sirdslieta. Meistarklases – tā ir mūsu kaislība. Dekorēšana ir mūsu dzinulis. Tad nu visu saliekot kopā rodas sveces . Mums ir īpašs MEISTASRVECE sveču liešanas komplekts. Tas ir mūsu lolojums, kurā varam apvienot visas mūsu kaislības un būt kopā ar Jums. Parādīt lietas, kuras patīk mums, lai arī tās iepatiktos Jums !

Kāpēc radošais dāvanu komplekts ir forša lieta?

Jo viss ir vienkārši! Tev nav jādodas uz neskaitāmajiem veikaliem un jāiepērkas, jāmeklē informācija, kas nepieciešams – tas viss ir dāvanu kastē.

Uzdāvināt sveču mīlim pašam savu iespēju izliet savu sveci ar sveču liešanas komplektu. Mūsuprāt, fantastiska lieta! Sveču liešanas komplektā ir eko sojas vasks , fantastiska aromātu izvēle. Koka deglis, kas radīs neparastu nelielu skaņu, tā it kā sēdētu blakus kamīnam.

Kāpēc mēs veidojam šos radošos dāvanu komplektus?

Šajā trauksmainajā laikā, mēs nevaram būt ar Jums kopā svētkos. Dāvāt pozitīvas emocijas ar radītajiem svētkiem un dekorācijām. Mums tik ļoti pietrūkst meistarklašu, jo to laikā mēs ar Jums iepazināmies, bijām viens otram blakus. Smējāmies. Tā mums ļoti pietrūkst, bet zinām, ka noteikti būs diena, kad atkal stāvēsim plecu pie pleca un radīsim skaistas lietas! Mums jau arī pirms visa šī pasaules trakuma iekša sēdēja vēlme- radīt dāvanu komplektus, kuros ir viss nepieciešamais radīšanai.

Jaunums !

Mums tapis ir epsom sāls skrubja Radošais dāvanu komplekts – MEISTARSKRUBIS . Skaists un pārdomāts iepakojums, gatavs uzreiz dāvināt!

Ja vēl ar mums neesi iepazinies- tad to izdari IEPAZĪSIMIES

Noteikti esi mūsu sekotājs mūsus sociālajos tīklos instagram un facebook . Ja esi radis ideju svecēm vai meistardarbnīcām, noteikti dod mums ziņu- kopā tās varēsim realizēt kā tavu individuālo dāvanu svētkos.

Svētkus tiešām neviens nav atcēlis! Meistarsvece- sveču liešanas komplekts būs ideāla dāvana taviem kolēģiem. Viņi sen jau to ir pelnījuši 🙂

radošais dāvanu komplekts
radošais dāvanu komplekts